DSC03699

15 -16 вересня 2018 року у м. Святогірську відбувся дводенний семінар для адвокатів Донецької області

15 - 16 вересня 2018 року Радою адвокатів Донецької області,  на базі відпочинку «Полярна Медведица», було проведено дводенний семінар з підвищення кваліфікації адвокатів.

Даний захід був розпочатий вітальними словами голови Ради адвокатів Донецької області Лідії Керанчук, яка від імені більшості адвокатів Донецької області, висловила занепокоєння з приводу Законопроекту № 9055 (нової редакції Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»), який було розроблено без узгодження із адвокатською спільнотою.

 

Під час семінару, у перший його день 15 вересня, доповідачем Зейканом Ярославом Павловичем, який є одним із найвидатніших адвокатів сучасності з багаторічним досвідом роботи на посаді судді і понад 40 річним досвідом адвокатської практики, займає посаду ректора Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України, були висвітлені такі теми, як «Загальні питання діяльності адвоката – захисника»; «Адвокатська техніка»; «Прямий і перехресний допит». При цьому Ярославом Павловичем у якості прикладів були наведені конкретні випадки із його багаторічної адвокатської практики, що було дуже корисним та актуальним для практикуючих адвокатів.

На другий день семінару 16 вересня адвокатом Анастасією Сербіною, була розкрита не менш цікава та важлива тема для адвокатів, щодо доказів та доказування у кримінальному процесі, під час чого було приділено увагу особливостям належності та допустимості доказів, діяльності захисника по збиранню доказів та спростування доказів обвинувачення тощо. 

            Участь у семінарі прийняли близько 150 адвокатів з Донецької області,  які за результатами вивчення тем семінару отримали сертифікати про участь у заході з підвищення кваліфікації адвокатів.