conf101120_01

10 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ ВІДБУЛАСЯ КОНФЕРЕНЦІЯ АДВОКАТІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

         10 жовтня 2020 року у місті Краматорську пройшла звітно - виборча Конференція адвокатів Донецької області. На конференцію із обраних 83 делегатів прибуло 68 делегатів конференції. У роботі конференції прийняли участь загалом 75 делегатів, 7 з яких були обрані загальними зборами адвокатів як запасні. За такої явки делегатів, Конференція адвокатів регіону була повноважною та розпочала свою роботу.

         Згідно визначеного порядку денного Конференцією були розглянуті та затверджені звіти Ради адвокатів Донецької області, Кваліфікаційно – дисциплінарної комісії адвокатури Донецької області та представників адвокатів Донецької області в РАУ та у ВКДКА з 21 грудня 2019 року по 12 вересня 2020 року.

         Розглянуті та затверджені висновки ревізійної комісії адвокатів Донецької області за результатами перевірки фінансово – господарської діяльності Ради адвокатів Донецької області та Кваліфікаційно – дисциплінарної комісії адвокатури Донецької області за період роботи за звітній період.

Обрані члени ради адвокатів Донецької області в особі адвокатів Романця В.А., Черненка С.К., Шевченка С.А. та Сарбаш О.О.

Конференцією адвокатів було прийнято рішення про зменшення кількісного складу кваліфікаційної комісії адвокатури Донецької області з 9 до 7 осіб та обрано до складу комісії адвокатів Арустамова А.В., Авдюшину Л.О. та Ємельяненка О.В.

Обрано членів дисциплінарної комісії адвокатури регіону в особі адвокатів Гавриш І.І., Ільющенко Ю.А., Марченко С.Д., Лісової Д.О., Турченко О.В.

Обрано склад ревізійної комісії адвокатів Донецької області в особі адвокатів Рябошапка А.М., Корольової О.І. та Сильченка О.В.

Адвоката Клечановську Ю.І. обрано представником адвокатів регіону у складі Вищої кваліфікаційно – дисціплінарної комісії адвокатури.

Затверджені кошториси, штатні розклади Ради адвокатів Донецької області та Кваліфікаційно – дисциплінарної комісії адвокатури Донецької області на 2021 рік.