conf09102021_01

09 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ ВІДБУЛАСЯ КОНФЕРЕНЦІЯ АДВОКАТІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

         09 жовтня 2021 року у місті Краматорську відбулася звітно - виборча Конференція адвокатів Донецької області. На конференцію із обраних 56 делегатів прибули 46 делегатів. У роботі конференції прийняли участь загалом 47 делегатів, 1 -го з яких було обрано зборами адвокатів від м. Краматорська, як запасного делегата. За такої явки делегатів Конференція адвокатів регіону була повноважною та розпочала свою роботу.

         Згідно визначеного порядку денного Конференцією були розглянуті та затверджені звіти Ради адвокатів Донецької області, Кваліфікаційно – дисциплінарної комісії адвокатури Донецької області та представників адвокатів Донецької області в РАУ та у ВКДКА з 12 вересня 2020 року по день проведення Конференції.

         Розглянуті та затверджені висновки ревізійної комісії адвокатів Донецької області за результатами перевірки фінансово – господарської діяльності Ради адвокатів Донецької області та Кваліфікаційно – дисциплінарної комісії адвокатури Донецької області за звітній період. Затверджені кошториси та штатні розклади Ради адвокатів Донецької області та Кваліфікаційно – дисциплінарної комісії адвокатури Донецької області на 2022 рік. Дообрано одного члена ревізійної комісії адвокатів Донецької області в особі адвоката Поляцько О.Ю.